Допомога постраждалому бійцю

Допомога постраждалому бійцю, що потребує протезування

Колдунович Роман Олександрович – уродженець села Білозір’я, Черкаської області. Роман працював у Державній патрульній службі, коли його направили у місто Новоайдар, Луганської області. Під час вибуху отримав поранення, що призвело до ампутації правої верхньої кінцівки.

Сьогодні хлопець потребує протезування. Спеціалісти оцінюють таку процедуру в 15 тисяч євро, але для родини це неосяжна сума. Тож Благодійний Фонд «Національне Відродження» звертається до Вас з проханням допомогти хлопцю. Адже Роман відноситься до тих людей, які ціною власного життя і здоров’я, захищають суверенітет і незалежність країни, тому обов’язок кожного українця – не залишатися байдужим!

Якщо вам не все одно – фонд допомоги АТО чекає на вашу підтримку. Незалежно від того, хто і як допомагає героям, що захищають спокій і мир в наших містах і бережуть сон наших дітей, благодійний фонд АТО висловлює щиру подяку небайдужим громадянам, які підтримують наш благодійний фонд. Київ, вул.. Спаська 31-б – адреса нашого офісу, в який всі бажаючі можуть звертатися за додатковою інформацією і пропонувати свою допомогу. Ми завжди раді новим обличчям, не залишайтесь осторонь, українським воїна необхідна підтримка!