engl

Навчальний центр вивчення англійської мови

Саме у часи глибокої суспільної кризи в Україні, соціальної анемії та фактичного поділу нації – надзвичайно важливо знайти шлях до порозуміння між собою. Сьогодні особливо  значними стають саме соціальні проекти, що надають кожному можливість дізнатись більше, поміркувати, визначити слою власну точку зору на ті чи інші обставини. Вважаємо, що саме знання англійської мови може наблизити кожного українці до європейських ідей, залучити до євроінтеграційних процесів , забезпечити встановлення свободи слова та звільнити від тиску російської пропаганди, російського інформаційного пресингу та інформаційної залежності.

Серед іноземних мов саме англійська мова є найбільш широко вживаною на міжнародному рівні. Сьогодні вона використовується повсюди – бізнес, подорожі, наука, навчання, Інтернет, фільми і т.д. Англійська об’єднує людей і допомагає отримувати знання з великих джерел  інформації.

Нижче представлені 5 причин, чому кожному українцю сьогодні необхідно знати  англійську мову.

  1. Читання спеціальної іноземної літератури.
  2. Розширення кола спілкування.
  3. Можливість дивитись іноземне телебачення.
  4. Підвищення інвестиційної привабливості України.
  5. Забезпечення євроінтеграційних процесів.

Благодійний Фонд «Національне Відродження» ініціює заснування центрів безкоштовного вивчення англійської мови з початкового рівня (Starter) до елементарного (Elementary) та нижче середнього (Pre- intermediate) рівня.

Учасником програми може стати кожен громадянин України віком від 18 років.

Програма розрахована на 1 рік, адже оволодіння кожним з трьох рівнів знання мови займає 2 місяці.

Учбові центри будуть розташовані у 10 обласних центрах України, що більш наближені до кордону з Росією та у яких найбільша кількість переселенців зі Схожу України: Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Чернігів, Суми, Полтава, Херсон, Миколаїв, Одеса.

maps

Програма розрахована на формування учбових груп з 5 учнів, що займаються по 2 години 2 рази на тиждень. Тобто одночасно на базі учбового центру може проходити навчання 2х груп по 5 учнів уранці та ввечері. Таким чином, одночасно в програмі приймають участь 60 учнів. Загальна кількість учасників програми у 1 учбовому центрі за рік 120 осіб, взагалі за програмою – 1 200 осіб.

 

Ви вже зараз можете підтримати програму, лише натиснувши кнопку «ДОПОМОГТИ ЗАРАЗ» або ставши партнером Фонду. Переглянути презентацію проекту можна за посиланням.

Закликаємо Вас до активної співпраці, адже вільне володіння англійською – відкриває двері не лише перед якоюсь конкретною людиною, але і перед всією країною в цілому. Підтримай Україну!