english_2015_01

english_2015_01Ось і добігли кінця заняття з англійської мови, які Фонд організував в рамках проекту зі створення Навчальних центрів вивчення англійської мови для переселенців. Вчора випускники отримали свої перші сертифікати.

 

Протягом семестру наша доброзичлива група то приймала нових учнів, то прощалася з тими, хто не мав можливості відвідувати заняття. До переможного фінішу дійшли четверо.

 

Наш викладач Аня ділиться своїми враженнями від роботи зі студентами: «Ці чудові студенти і студентки старанно працювали і в класі, і вдома, а тому робота з ними була приємною і продуктивною. Для викладача найголовніше – відчувати віддачу, і в цьому сенсі учні мене дуже радували. Я, у свою чергу, намагалася зробити заняття якомога більш цікавими та інформативними. Результат нашої взаємної роботи – це знання та навички, які випускники тепер застосовують в усній і письмовій англійській мові. Звичайно, нам ще є куди рости, і сподіваємося, що наша спільна робота продовжиться в новому році. Спасибі Фонду за можливість вчити англійську, надану тим, хто давно про це мріяв, і за можливість отримати такий чудовий досвід роботи з хорошими людьми!»

 

Ми також вдячні Ані за її професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного студента і сподіваємось на продовження плідної співпраці у новому році.

no images were found